PARDER BASIN AÇIKLAMASI

PARDER BASIN AÇIKLAMASI

PARDER BASIN AÇIKLAMASI
Paramedik Derneği olarak kurulduğumuz günden itibaren mesleğimizin ve acil sağlık sisteminin gelişimi için ulusal ve uluslararası platformda çalışmalar yapmak gayemiz bu alanda ulusal ve uluslararası acil tıp camiasında yer edinmek hedefimiz olmuştur. Bu çizgide ilerlerken milli duygularımız ,devletimizin çıkarları, vatanımızın bölünmez bütünlüğü tartışılmaz ve taviz verilemez ilkelerimiz olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü,milletimizin birlik ve beraberliği,Türk Bayrağı’nın gözümüzdeki değeri tartışma konusu yapılamayacak seviyede kıymetlidir. Bazı çevrelerce bu konuda yapılan kara propaganda tahmin ederiz ki objektif gözlerde kıymet görmeyecektir. Dernek Başkanımızın kardeşinin durumu ne kendisini ne de Paramedik Derneği’ni bağlamamaktadır. Paramedik Derneği acil sağlık hizmetleri alanında yaptığı çalışmalarla vatanseverlik derecesini zaten ispat etmiştir. Bu karalamaların zamanlaması yürütülen kara propagandanın asıl amacını da açıkça ortaya koymaktadır.
Paramedik Derneği camiası acil sağlık hizmetleri içerisinde nitelik ve nicelik olarak oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Derneğimizi ve mensuplarını topyekün sokmak istedikleri bu mesnetsiz iftiralar altında kalacaklardır.


Kendi alanımızdaki başarımızı bu tarz karamalarla aşağı çekmeye çalışan çevreler bu haince tutumlarının hesabını İlahi adalet karşısında vereceklerdir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
www.parder.org.trYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER