PERFÜZYONİST POZİSYONLARINA BAŞVURACAKLARA AÇIKLAMA GELDİ

Devlet Personel Başkanlığı 3890 sözleşmeli sağlık personeli alımına ilişkin ilanda yer alan perfüzyonist pozisyonlarına ilişkin açıklama yaptı.

PERFÜZYONİST POZİSYONLARINA BAŞVURACAKLARA AÇIKLAMA GELDİ
Açıklamaya göre, perfüzyonist pozisyonuna tercih yapmak isteyen adayların, tercih işlemlerinin başlayacağı 2 Mart 2017 tarihinden önce mutlak suretle Devlet Personel Başkanlığı Kamu Personel İstihdamı Dairesi Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor. Daha önce başvuru yapanlar için böyle bir zorunluluk ise bulunmuyor.

Açıklamada ayrıca şu ifadelere ve bilgilere yer verildi:

“ 9 Mart 2017 tarihleri arasında ÖSYM Başkanlığınca gerçekleştirilecek olan KPSS 2017/3 Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının kadrolarına merkezi yerleştirmede sadece LİSANSÜSTÜ ÖĞRENİMLERİNE istinaden PERFÜZYONİST unvanlı kadrolara başvuruda bulunacak adaylardan, daha önce Başkanlığımızca mezuniyet bilgileri alınmamış olanların 01/03/2017 tarih Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar;1. Her bir kadro için, 1219 sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanunda belirtilen alanlarda düzenlenmiş yüksek lisans diploması veya geçici mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi,

2. Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi,

 ile birlikte Kamu Personel İstihdamı Dairesi Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Perfüzyon yüksek lisans programı dışında öğrenimi bulunan adayların başvuruları alınmamaktadır.” 

radmin

radmin


İletişim HesaplarıYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER