Tatilin En Huzurlu Hali Queens Park Hotel’de Yaşanır

Tatilin En Huzurlu Hali Queens Park Hotel’de Yaşanır

Tatilin En Huzurlu Hali Queens Park Hotel’de Yaşanır

Tatilin En Huzurlu Hali Queens Park Hotel’de Yaşanır

Türkiye ‘nin güneyine doğru yola çıkacağınız lüks ve konforu aynı anda yaşayabileceğiniz, doğa ve denizle iç içe bir tatil hayal edin. Bu hayalinizi gerçekleştirmeniz için müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutan anlayışımız ile Queens Park Hotel olarak hizmetinizdeyiz. Tatilinizi huzurlu bir şekilde, konfor içinde geçirebilmeniz için tüm ayrıntıları düşündük ve unutulmaz bir tatil geçirebilmeniz için her detayın üzerinde titizlikle duruyoruz.

Queens Park Hotels bünyesinde bulunan dört adet otelimiz ile hizmet vermekteyiz. Mükemmel denizi ve eşsiz doğasıyla Queens Park Le Jardin Resort Kemer ’de, mavi ve yeşilin tüm tonlarıyla mükemmel uyumu yaşayabileceğiniz Queens Park Göynük ile Kemer Göynük’te, denize sıfır doğayla iç içe her ayrıntı düşünülerek hizmetinize sunulan Queens Park Resort & Spa olarak Tekirova’da, modern bir iç dekorasyona sahip Hotel Büyük Şahinler İstanbul Laleli’de müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

En unutulmaz anlar için adresiniz: Queens Park HotelHayat oldukça hızlı ve yoğun bir şekilde ilerlerken, bu yoğunluk ve karmaşadan uzakta aileniz ve sevdiklerinizle birlikte huzur dolu tatiller geçirebilmeniz için; tüm ihtiyaçlarınızı düşünerek dekore ettiğimiz odalarımızda, her türlü hizmeti en güzel şekilde sunmaya çalıştığımız otellerimizde zevk ve rahatlık içinde tatillerinizi geçirebilmeniz için elimizden gelenin en iyisi yapmaya çalışıyor ve hizmet anlayışımızı her gün daha ileriye taşıyabilmek için çalışıyoruz. Queens Park Hotel olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Memnuniyet içinde huzurla dolu geçirdiğiniz tatil anılarınıza vesile olmaktan mutluluk duyuyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Queens Park Hotels bünyesinde bulunan tüm çalışanlarımızda aynı ilke ile çalışıyor ve kalitemizi arttırmak için her geçen daha fazla çabalıyoruz. Tüm otellerimizde lüks ve konforu bir araya getirerek ve tüm ihtiyaçlarınızı düşünerek, doğayla ve denizle iç içe en güzel ayrıntıları sizler için bir araya getirdik. Müşterilerimizin her zaman en iyi hizmeti hak ettiğini bilerek ve hizmet kalitemizi en üst seviyede tutarak beklentilerinizi karşılıyoruz. Online rezervasyon ve bilgi için 0242 212 03 91 numaralı çağrı merkezimi arayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2018, 00:24YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER