Sürekli işçi (4D) kadrosundaki sağlık personeli 4/B sözleşmeli personel kadrosuna geçmek istiyor

Sürekli İşçi (4/D) kadrosunda sağlık personeli olarak görev yapamamamız nedeniyle, Sözleşmeli personel (4/B) kadrosuna geçip yetkin bir sağlık personeli olarak görev almak istiyoruz.

Sürekli işçi (4D) kadrosundaki sağlık personeli 4/B sözleşmeli personel kadrosuna geçmek istiyor

Bizler Türkiye Geneli 112 İl Ambulans Servisleri Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarında sağlıkçı sürücüler olarak görev yapmaktayız. 02.04.2018 tarihinde sürekli işçi (4D) kadrosuna geçişimiz sağlanmıştır.Bulunduğumuz kadroda diplomalarımız yok sayılmıştır.Sağlık alanında diplomalarımız ve diplomalarımızda paramedik, acil tıp teknisyeni,hemşire vb. branşlarımız olmasına rağmen branşalarımız kadroya geçtiğimizden itibaren yok sayılarak özlüğümüzden istemli bir şekilde silinmiştir.Bu yüzden sadece sürücü olarak gösterilmekteyiz ve  müdahale yetkimiz kaldırılmıştır.Bizler sağlık alanında asıl işi yaptığımız için bilgi,deneyim ve tecrübelerimizi halkımızın hizmetine sunmak istiyoruz.Hizmet içi eğitimlere katılıp branşlarımızı geri alarak;bilgi,deneyim ve tecrübelerimizi ileriye taşımak istiyoruz.

Sürekli İşçi(4D) kadrosunda sağlık personeli olarak görev yapamamamız nedeniyle,Sözleşmeli personel (4B) kadrosuna geçip yetkin bir sağlık personeli olarak görev almak istiyoruz.

Kamubiz
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kpss
Kpss - 12 ay Önce

Kpss gece gündüz çalışıp,dersanelere kpss kazanmak için gidenin suçu ne

ycl
ycl - 11 ay Önce

Önce kpss siz referans ile (%100 torpil) kamuya taşeron alacaksın sonra onları 4D li olarak kadroya geçireceksin şimdi de onları 4B li öyle mi? Yazık liyakat şartı ayaklar altında…

SIRADAKİ HABER