Pastacılık Okulu

Pastacılık Okulu

Pastacılık Okulu


Pastacılık Okulu

İstanbul Maslak’ta yer alan merkezinde uzun zamandan bu yana profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olan Chef'sTable Mutfak Akademisi, özellikle pastacılık kursu eğitimi almak isteyen kişilerin ilk seçimidir. Dünya çapında birçok farklı ünlü kurum ile anlaşması olan ve tüm öğrencilerine alacakları eğitimlerden sonra iş hayatlarına atılmak için muhteşem seçenekler sunabilen bu kurum pastacılık kursları arasında eğitim kalitesini de en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Geçimlerini bir pasta tasarımcısı ve üretimcisi olarak sağlamak isteyen kişiler çoğu zaman güvenebilecekleri pastacılık kursları bulmakta zorlanabilmektedirler. Ancak yapılacak olan kısa bir araştırma ile isteyen herkes Chef'sTable Mutfak Akademisi ile hayal ettikleri eğitimleri alabileceklerini ve meslek hayatlarına çok kaliteli bir eğitim ile hazırlanabileceklerini görebilmektedirler.

Hangi Pastacılık Okulu

Bugüne kadar birçok öğrenci mezun eden kurumun mezunları şu an dünyanın dört bir yanında çok ciddi kurumlarda mesleklerini icra etmektedirler. Ortalama 8 ay süren eğitimlerde klasik dinle – öğren tekniğini değil tamamen öğrencilerin dinlerken hem kendi bilgilerini geliştirebilecekleri hem de yeteneklerini keşfedecekleri eğitim teknikleri kullanılmaktadır. Bu da insanların daha kısa zamanda ustalaşmaları anlamına gelmektedir. Tüm hatları ile pastacılık kursları arasında kalitesi ile öne çıkan nadir akademilerden birisidir.

Bu sayede daha önce hiç pasta yapmamış olan kişiler dahi alacakları bu özel pastacılık kursu eğitimi ile dönem sonunda hemen mesleklerini yapmaya başlayabilecek hale gelmektedirler. Her zaman yoğun bir ilgi ile karşılaşmakta olan ve kaliteli eğitimler ile sürekli olarak sektörün en önemli isimleri arasında gösterilmekte olan Chef'sTable Mutfak Akademisi 8 aylık eğitimin 4 ayını kendi mutfağında kalan 4 ayını ise profesyonel işletmelerin mutfaklarında vermektedir.

Pasta Yapmayı Bir Sanat Haline Getirebilmek

Bu sayede insanlar eğitim alırken aynı zamanda doğal bir mutfak ortamına da alışmakta ve iş hayatlarına başladıkları zaman yabancılık çekmemektedirler. Son derece profesyonel bir şekilde verilmekte olan bu eğitimler bugüne kadar birçok kişinin hayallerinin gerçek olmasını ve aynı zamanda dünyaca ünlü farklı işletmelerin mutfaklarında kendilerine iş bulabilmelerine olanak tanımıştır. Pastacılık kursu eğitimini bitiren kişiler Milli Eğitim Bakanlığının sınavlarına girip başarılı oldukları takdirde yurtiçi veya yurtdışı işletmelerde meslek hayatlarına başlayabilmektedirler.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 17:14YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER