Karnında unutulan makasla 5 yıl yaşadı

Eskişehir'de, karnında unutulan makastan ameliyatla kurtukan hasta makası isteyince, hastane "Makas hastanenin, size veremeyiz" yanıtı verdi.

Karnında unutulan makasla 5 yıl yaşadı
Eskişehir'de rahim kanseri teşhisiyle 2010 yılında ameliyat edilen 67 yaşındaki Hanım Özgül'ün operasyon sırasında karnında unutulan makas, 5 yıl sonra çekilen röntgenle ortaya çıktı.

5 YIL BOYUNCA AĞRI KESİCİ KULLANDIAlınan bilgiye göre, kentteki bir hastanede 4 Şubat 2010'da ameliyat olan 4 çocuk annesi Özgül, 12 gün sonra taburcu edildi. Özgül, rutin kontrolleri sırasında ağrıları bulunmasın rağmen 5 yıl süresince çektiği acılara ağrı kesicilerle dayandı. Son olarak 6 ay önce idrarından kan gelmesi ve ağrılarının dayanılmaz boyuta ulaşması üzerine Özgül, çocukları tarafından hastaneye kaldırıldı.

AMELİYATTA KARNINDA MAKAS UNUTULDU

Özgül ve yakınları, hastanede çekilen röntgende 5 yıl önceki ameliyatta karnında makas unutulduğunun anlaşılması üzerine şoke oldu. Kadın aynı hastanede 5 yıl sonra yeniden ameliyat edilerek karnındaki makastan kurtarıldı. Haberin devamı için eriime tıklayınızYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER