Hastanede skandal üstüne skandal...

KAHRAMANMARAŞ'ta, özel bir hastanede tedavi gören Sehar Güler (80) ile Mustafa Tufan Ergen'i (78) ziyarete giden yakınları, yataklarında olmayan hastaları morgda buldu. Öldükten 12.5 saat sonra ziyaret sırasında olayı öğrendiklerini ve geç haber verildiği için cenazeyi de bir gün sonra defnettiklerini öne süren Sehar Güler'in çocukları, savcılığa hastane hakkında suç duyurusunda bulundu.

Hastanede skandal üstüne skandal...

Olay, 1 Nisan Pazar günü Hacı Bayram Veli Mahallesi'ndeki özel bir hastanede meydana geldi. İddiaya göre hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi gören Sehar Güler 02.09'da, Mustafa Tufan Ergen ise 03.37'de hayatını kaybetti. Güler ve Ergen'in cenazeleri yapılan işlemlerinin ardından hastane morguna konuldu."BABANIZ MORGDAYMIŞ"

Ziyaret saati olan 14.00'te hastaların yakınları servislere çıktı ancak çocukları yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Mustafa Tufan Ergen'in yatağında bulamadı. 'Babamız nerede?' diye sordukları görevliler de cevap veremedi. Bir süre sonra yapılan araştırmada hastanın hayatını kaybettiği ortaya çıktı ve görevlilerin yakınlarına, 'Babanız morgdaymış' dedikleri öne sürüldü. Ergen'in ne zaman vefat ettiğini sorduklarında 03.37 cevabını alan çocukları şoke oldu. Ergen'in çocukları kendilerine geç haber verildiği için cenazeyi bir gün sonra defnetmek zorunda kaldıklarını söyledi.Haberin devamı için erişime tıklayınız
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER