Fizyoterapist felçli gencin kolunu kırdı

Antalya'da 2 yıl önce motosiklet kazasında felç kalan 26 yaşındaki Gökhan Kaymak'ın ailesi, 2 ay önce 'Evde Sağlık Hizmetleri'ne başvurdu. Eve gelen fizyoterapistin oğlunun sağ kolunu kırdığını anlatan 50 yaşındaki Mehmet Kaymak, "Öyle ses çıktı ki yatak kırıldı sandım. Felçli bir çocuğun üzerinde güç denemesi yapılmaz" dedi.

Fizyoterapist felçli gencin kolunu kırdı


Adıyaman'dan 20 yıl önce gelerek kente yerleşen Mehmet Kaymak ve ailesi, 10 yıl önce Muratpaşa İlçesi'nde market işletmeye başladı. 3 çocuklu ailenin tek oğlu Gökhan Kaymak, ortaokuldan mezun olduktan sonra turizm sektörüne girdi. Otellerin çamaşırhane bölümünde çalışan Kaymak, 25 Mayıs 2013 akşamı Anadolu Kavşağı Alt Geçidi'nde motosikletiyle kaza yaptı.
Olay yerine gelen ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan Gökhan Kaymak, 4 ay yoğun bakımda kaldıktan sonra servise alındı. Vücudunun tamamı felç olan Gökhan Kaymak, 1.5 yıl süren tedavisinin ardından hastaneden taburcu edildi. Midesinden beslenen Gökhan Kaymak, baba Mehmet ve anne Ayşe Kaymak tarafından bebek gibi bakılmaya başlandı. Haberin devamı için erişime tıklayınızYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER