Doktorun yazıp yönettiği film 14 Mart'ta gösterime girecek

Doktor İsmet Eraydın'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve rol aldığı "Emicem Hospital" adlı komedi filmi, 14 Mart Tıp Bayramı'nda Ankara'da yapılacak gala ile gösterime girecek.

Doktorun yazıp yönettiği film 14 Mart'ta gösterime girecek
Doktor İsmet Eraydın'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve rol aldığı "Emicem Hospital" adlı komedi filmi, 14 Mart Tıp Bayramı'nda Ankara'da yapılacak gala ile gösterime girecek.Filmin senaristi ve yönetmeni Eraydın, beraberindeki oyuncularla Trabzon Gazeteciler Cemiyetinde düzenlediği basın toplantısında, filmin çekimlerinin Trabzon'da bir hastanede yapıldığını söyledi.

Filmin başrolünü amatör oyuncu Selahattin Çakır'ın oynadığını aktaran Eraydın, "Filmde amatör oyuncuların yanı sıra Sinan Bengier, Ali Erkazan, Wilma Elles ve Merve Akaydın gibi ünlü isimler de rol alıyor. Emicem Hospital, ikinci uzun metrajlı sinema filmim. İlk sinema filmim olan Tepenin Uşakları'nın, doğal oyuncularla ve doğal şiveyle Türk sinemasında ayrı bir yere oturduğunu düşünüyorum. Bu kapsamda Emicem Hospital de birçok ilkleri taşıyor" dedi.Haberin devamı için erişime tıklayınız

radmin

radmin


İletişim HesaplarıYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER