Dernek baskanı üyelerine küfür ettiı

HDP'yi desteklemediler diye dernek başkanı üyelerine küfür etti...

Dernek baskanı üyelerine küfür ettiı
TUMRAD-DER başkanı facebook sayfa üyelerine küfür etti. Sayfalarında yayınladıkları; TBMM'DE RADYOLOJİ ÇALIŞANLARININ SORUNLARI HAKKINDA SORU ÖNERGESİ VERİLDİ.
Derneğimiz TUMRAD-DER bir süre önce TBMM'de grubu bulunan tüm siyasi partilere Radyoloji Teknisyenlerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini içeren bir rapor sunmuştuk.
Girişimlerimiz ve görüşmelerimiz sonucunda TBMM Sağlık Komisyonu Üyesi HDP Adıyaman Milletvekili Behçet YILDIRIM tarafından Sağlık Bakanı Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU'nun yanıtlaması istemi ile SORU ÖNERGESİ verdi. 

Sayın vekilimize derneğimiz ve meslektaşlarımız adına  teşekkürlerimizi iletiyoruz. TBMM'de bulunan diğer gruplardan da radyoloji çalışanlarının sorunlarına sahip çıkılması gerektiğini hatırlatıyoruz/bekliyoruz.. şeklindeki açıklamayı desteklemeyen eleştiren üyelerine sosyal medyada önce küfür ve hakaretlerle rencide etti daha sonra ise engelledi. İşte küfürün belgeleri;Ne olursa olsun bir sivil toplum kuruluşu başkanı bu kelimeleri kullanamaz kullanmamalı haklı bile olsa bu yapılan sarfedilen cümle Radyoloji derneği için kayıptır.  Dernek başkanının her türlü düşünceye açık olması ve sabırlı olması gerekir. Yapılan söylenen bir küfür var sa bu haber değeri taşır ve habercilik gereği haberi yayınlarız. www.medihaber.com/Özel
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2016, 10:28YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER