Cumhurbaşkanımıza Hakaret Eden Başhekim Hesap Vermelidir

Ağrı Sağlık Sen Şubesi yapmış olduğu basın açıklamasında Sosyal medya hesabı üzerinden Milletin Adamı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hakaretler içeren paylaşımlarda bulunan Başhekim, yargı önünde de bunun hesabını vermelidir.

Cumhurbaşkanımıza Hakaret Eden Başhekim Hesap Vermelidir
Değerli Basın Mensupları;
Sağlık çalışanları olarak 7 gün 24 saat aziz milletimize hizmet etmenin onurunu yaşamaktayız. Güzel ülkemizde, doğusundan batısına kuzeyinden güneyine özellikle sağlık hizmetleri sunumu noktasında son derece önemli işlere imza atılmıştır. Elbette halkımızın sağlık konusundaki memnuniyetinin buralara gelmesinde devletimizin yaklaşımı, ortaya koyduğu vizyon da son derece önemlidir. Hakkı teslim etmek gerekir ki özellikle son 12-13 yıllık dönemde sağlık hizmetlerinde yaşanan bu değişim ve gelişimlerin arkasında güçlü iradesi ve ufkuyla milletin adamı Sayın Cumhurbaşkanımız vardır. 

Hal böyle iken söz konusu sağlık hizmetlerinin vatandaşa ulaştırılması noktasında devletin vatandaşa uzana eli konumundaki sağlık yöneticilerimizin de duruşlarına ve ifadelerine dikkat etmesi olmazsa olmazdır. Aksi halde hem devletin yetkilendirdiği hem de devlet büyüklerine karşı nahoş tutumlarda Trbet ve ifadelerde bulunan kişilerin bulundukları makamdaki temsiliyetleri tartışma konusudur.
Değerli Basın Mensupları;


Basında çıkan haberlere göre Ağrı Devlet Hastanesi Başhekimi Gizem Görmez, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla başta biz Ağrılıları ve sağlık çalışanlarını şoke etmiştir.
Sosyal medya hesabı üzerinden Milletin Adamı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hakaretler içeren paylaşımlarda bulunan Başhekim, yargı önünde de bunun hesabını vermelidir.
Söz konusu kişinin sosyal medya hesaplarına bakıldığında özellikle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a çirkin ifadelerle atıfta bulunan Görmez, yaptığı diğer paylaşımlarıyla da hem Türkiye Cumhuriyeti hükumetini hem de Devletin en tepesi olan Cumhurbaşkanlığı makamını hedef almıştır.
Faşist zihniyeti ile Ağrılılara,gezici zihniyeti ile muhafazakar çalışma arkadaşlarımıza, hic bilmedigi İSLAMA dil uzatan, Basbakanimizi Hukumetimizi suclayici yayinlar yapan, Cumhurbaskanimiz Sayın RECEP TAYİP ERDOGAN'a katil hirsiz diyen bizlere adeta 28 şubat baskısı yaşatarak yıldırmaya çalışan yöneticiyi kınıyoruz. 
Sayın Başhekimi, aziz milletimizin gönlünde taht kuran ve saygı duyulan Sayın Cumhurbaşkanımız aleyhinde sarf ettiği cümleleri için özür dilemeye ve temsil ettiği makamdan da ivedilikle istifaya davet ediyoruz.
AĞRI SAĞLIK SEN ŞUBE BAŞKANLIĞI 

radmin

radmin


İletişim HesaplarıYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER