Araç Takip Sistemi Sayesinde Filonuzu Kontrol Altında Tutabilirsiniz

Araç Takip Sistemi Sayesinde Filonuzu Kontrol Altında Tutabilirsiniz

Araç Takip Sistemi Sayesinde Filonuzu Kontrol Altında Tutabilirsiniz

Araç Takip Sistemi Sayesinde Filonuzu Kontrol Altında Tutabilirsiniz

Bireysel ve kurumsal kullanım için özel olarak ürettiğimiz araç takip sistemi ile maddi ve manevi anlamda güvenlik eksiklerinizi en iyi şekilde kapatabilirsiniz. Araç güvenliği sağlayan sistem aynı zamanda sevdiklerinizin ihtiyaç anından konumunu bulmanızı da kolaylaştırır. Gelişen teknolojilerin günlük hayatın içine dâhil ettiği sistemler sayesinde sürücü araç kullanım detayları en ince ayrıntısına kadar ve geriye dönük olarak da raporlanabilir.Teknolojide yaşanan gelişmeler dünyayla aynı anda takip ederek AR-GE çalışmaları sayesinde kullanılabilir hale getiren İnfinidium müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarla fark yaratmayı başarır. Alanında sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimi teknolojiyle uyumlu bir şekilde buluşturan ekiplerimiz, vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle ihtiyaçların en temel seviyede karşılanmasını sağlar. Sektörde oluşan ihtiyaçları doğru bir şekilde tespit eden ve karşılanması için her türlü kaynağı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştiren firmamız referanslarından aldığı destekle hedefine emin adımlarla ilerler

Araç Takip Sisteminin Faydaları Nelerdir?

Personel denetimi üzerinde ciddi avantajlar sağlayan araç takip sistemi sürücü ve ilgili aracın geriye dönük hareketlerinin izlenmesine imkân sağlar. Filo içinde bulunan araçların sabit mi yoksa hareket halinde mi olduğunu gösteren sistem sayesinde aracın mesai saatleri dışında kullanılıp kullanılmadığı da kontrol altına alınabilir. İş akışını optimize eden yazılımımız, kötü araç kullanımının önüne geçerek çevre dostu ve yakıt tasarrufu özellik gösterir. İş dışı kullanımın azalması araç başına düşen bakım maliyetlerinin azaltılmasını sağlarken 7/24 yapılabilen detaylı raporlama sayesinde tam sürüş güvenliği sağlanır.

Sadece araçları ve maddi olanakları değil aynı zamanda kıymetli olan araç içi can güvenliğinin sağlanmasında da etkili olan İnfinidium hizmetleriyle; kara kutu çözümlerinden araç takibine, proje çözümlerinden kaza önlem sistemlerine kadar farklı ihtiyaçlar için yardım alabilirsiniz. İş süreçlerinin daha verimli hale gelmesini sağlayan hizmetler sayesinde etkin bir şekilde dikkat çeken maliyet tasarrufu, sunduğumuz çözümlerin her araçta kullanılmasına imkân tanır. Araç takip sistemleri sayesinde taşımacılıktan sağlık sektörüne, tarım ve hayvancılıktan savunma sanayine, finans araçlarından toplu taşımaya kadar pek çok geniş alanda güvenlik ihtiyacı en ideal şekilde karşılanır.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 15:34YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER