Ameliyathanedeki kavga karakolda son buldu!

İstanbul'da özel bir vakıf üniversitesine ait tıp fakültesinin ameliyathanesinde doktor ve teknisyen kavgaya tutuştu! Birbirinden şikayetçi olan taraflara hakaretten dava açıldı

Ameliyathanedeki kavga karakolda son buldu!
Sıra dışı olay, İstanbul Fatih'deki Özel Vakıf Üniversitesi'ne ait Tıp Fakültesi'ne ait hastanenin ameliyathanesinde yaşandı. Beyin Cerrahisi Uzmanı Doktor Abdurrahim T. ameliyathanede teknisyen olarak çalışan Adnan T.'den röntgen cihazını istedi. Tekniker cihazın başka bir yerde kullanıldığını söyleyince ikili arasında tartışma çıktı. Doktorlar birbirine girdi. KARAKOLDA SON BULDU! 
Tartışma büyüyünce taraflar birbirlerini darp etmeye başladı. Birbirlerini yaralayan doktor ve teknisyen, karşılıklı hakaretlerde de bulundu. Taraflar arasındaki kavga karakolda son buldu. Uzlaşmak istememeleri üzerine dosya savcılığa yansıdı. Savcılık tarafından yürütülen soruşturma sonucu hem doktor Abdurrahim T. hem de teknisyen Adnan T. hakkında basit yaralama ve hakaret suçlamaları kapsamında iddianame düzenlendi. Taraflar ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacaklar. 

 Dilek YAMAN/TakvimYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER