Emekliye Çift Promosyon Müjdesi!

Promosyonda hizmet yarışı Bankalar, 450 liraya varan taban promosyon tutarını 700 liraya kadar yükseltti. Bazıları da, düşük faizli krediden ücretsiz havaleye, özel ambulanstan avantajlı sigortaya kadar birçok hizmet sunuyor. Emekliyi bankaya kazandıranlara da 125 lira veriliyor.

Emekliye Çift Promosyon Müjdesi!

Promosyonda hizmet yarışı Bankalar, 450 liraya varan taban promosyon tutarını 700 liraya kadar yükseltti. Bazıları da, düşük faizli krediden ücretsiz havaleye, özel ambulanstan avantajlı sigortaya kadar birçok hizmet sunuyor. Emekliyi bankaya kazandıranlara da 125 lira veriliyor.
 

 
3 YILLIK PEŞİN
İş Bankası, promosyon ödemelerini, bir aya karşılık gelen gelir/aylık tutarı üzerinden (varsa haciz ve nafaka kesintisi düşülerek) ve ödemelerine aracılık edilen tüm emekli maaşlarının toplamını dikkate alarak, 3 yıllık tutarı peşin olarak ödüyor. 1.000 TL’den düşük maaşlar için 300, 1.000 - 2 bin TL arası maaşlar için 375, 2 bin TL ve üzeri maaşlar için 450 TL ödeme yapıyor.

AVANTAJLI KREDİ FAİZİ
DenizBank, maaşını 3 yıl boyunca bankadan alma sözü veren emeklilere, 450 TL nakit veriyor. Maaşını DenizBank’a transfer eden emeklilere, yüzde 1.49 avantajlı kredi faiz oranı, prim borcu olanların borcunu ödeyerek emeklilik hakkı imkanı sağlayan 3 ay ödeme ötelemeli kredi veriyor. Emekli tanıdıklarını DenizBank’a yönlendirenlere, kişi başına 100 TL nakit ödeme yapılıyor. Bankanın şubelerinden öncelikli hizmet alabilen emekliler, ATM’den ücretsiz nakit çekebiliyor.

AMBULANS HİZMETİ
Yapı Kredi’yi tercih edenler, nakit TL kampanyasından yararlanabiliyor. 3 sene sözü verenler 450 TL nakit kazanıyor. İlk maaşıyla birlikte ikramiyelerini de bankadan alanlara, ikramiyelerini değerlendirebilmeleri için avantajlı mevduat faiz oranları veriliyor. Medline paketiyle doktorlu kara ambulansı ve telefonla tıbbi danışmanlık hizmetlerini de bir yıl boyunca ücretsiz olarak sağlıyor.ATM'DE LİMİT YOK
Ziraat Bankası, SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Ziraat’ten alan müşterilerine, 1.000 TL altında emekli aylığı alanlara 300, 1.000 ile 2 bin TL arasında emekli aylığı alanlara 375, 2 bin TL üzerinde emekli aylığı alanlara 450 TL tutarında olmak üzere, 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapıyor. Bunun için emekli aylıklarını 3 yıl boyunca Ziraat Bankası’ndan almaları yeterli. Ziraat Bankası, emeklilere özel ATM günlük para çekme limitiyle, aynı günde tüm maaşını ATM’den çekme hakkı veriyor.

DOSYA MASRAFI BANKADAN
Akbank, emekli müşterilerine 450 TL’ye varan promosyonun yanı sıra şubelerinde öncelikli hizmet veriyor, maaş hesaplarından yapacakları tüm havale ve dijital kanallarda EFT işlemlerini ücretsiz gerçekleştiriyor. Neo maaş kartlarıyla, tüm bankaların ATM’lerinden ayda 2 kez ücretsiz para çekme olanağı sağlanıyor. Emeklilere, özel hesap işletim ücreti muafiyeti, dosya masrafsız ihtiyaç kredisi ve vadeli mevduatta özel oranlar veriliyor. Emekli müşterilerine ihtiyaç kredilerini kefilsiz alma olanağı sağlıyor. Maaşını 3 ayda bir alanlara özel, 3 ayda bir ödemeli kredi seçeneği sunuluyor. Promosyon almak için taahhütname imzalamak yeterli.

SIRA BEKLEMEYE SON
Garanti Bankası, emeklilere maaşlarını taşımaları veya ilk maaşını aldığı banka olarak seçmeleri halinde, 450 TL’ye varan promosyon veriyor. Emekliler, ATM, internet bankacılığı ve çağrı merkezi aracılığıyla maaşlarını şubeye gitmeye gerek kalmadan kolayca taşıyabiliyor. Kredi ve mevduat faizlerinde özel oranlardan yararlanabiliyor, bankanın şubelerinde öncelikli sıra alarak, işlemlerini sıra beklemeden yapabiliyorlar. Garanti Bankası, emekli maaş hesabından 5 bin TL’ye kadar yapılacak nakit çekim işlemlerinde, nakit çekim limit aşım ücreti almıyor.

700 TL'YE YÜKSELTTİ
QNB Finansbank, emekli maaşını 3 yıl boyunca kendisinden alma sözü veren emeklilere, 700 TL’ye varan nakit sağlıyor. Banka, emekli tanıdıklarının maaşını QNB Finansbank’a taşıması için yönlendirenlere de 125 TL ödül veriyor. Ayrıca kampanya kapsamında, toplamda 1.250 TL nakit kazanma fırsatı da sunuyor. Bireysel internet bankacılığı kullanılarak yapılan EFT ve havale işlemleri de ücretsiz. Ayrıca CardFinans Emekli kredi kartına sahip olan emekliler, eczane ve marketlerde, QNB Finansbank POS’larından yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 5 oranında, aylık 15 TL indirim ayrıcalığından da faydalanabiliyor.

Kaynak:Güneş 

Sevil
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER