Açıköğretim Başvuru ve Kayıt Duyurusu yayımlandı

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda AçıköğretimAÖF ile İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıt işlemleri ile ilgili duyuru yapıldı.

Açıköğretim Başvuru ve Kayıt Duyurusu yayımlandı

Duyuru;

2017-2018 ÖSYS Ek yerleştirme, Dikey Geçiş ile Sağlık Lisans Tamamlama İnternet başvuruları ve kayıtlarının yapılacağı tarihler belli oldu. İnternet başvuru işlemleri 18 Eylül ile 23 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılabilecek.ÖSYS Ek yerleştirme için 2017-2018 Öğrenci Seçme ve yerleştirme Sistemi kapsamında ek yerleştirme ile yerleşen adayların başvuru ve kayıtları yapılacak.

Dikey Geçiş için 2017 Dikey Geçiş Sınavı ile yerleşen adayların başvuru ve kayıtları yapılacak.

Sağlıkta Lisans Tamamlama için ise Yükseköğretim Kurulu YÖK Başkanlığınca Sağlık Lisans Tamamlama Programına yerleştirilmesi yapılan adayların internet başvuru ve kayıt işlemleri yapılacağı belirtildi.

İnternetten başvuru yapılmazsa adaylar kayıt yaptıramayacak. Ayrıca sadece internet başvurusu da kayıt için yeterli olmadığı belirtildi. Aşağıdaki internet başvuru ve kayıt kılavuzunda yer alan kayıt belgelerinin hazırlanmasından sonra bulunduğunuz ildeki AÖF bürolarına bizzat başvuru yapılması gerekiyor. İnternet başvurusu sonrası kesin kayıtlar AÖF bürolarından tamamlanacaktır
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER