Kamu Hastaneleri Maaş Promosyon Duyurusu

TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU ÇALIŞANLARINA PROMOSYON ÖDEMESİ ŞUBAT AYI MAAŞIYLA BİRLİKTE YAPILACAKTIR.

Kamu Hastaneleri Maaş Promosyon Duyurusu
T.C.Ziraat Bankası ile yapılan maaş anlaşmasından kaynaklanan promosyon ödemesi her yıl eşit miktarda ve bir defa da 475 Tl olarak Şubat Ayı maaşıyla birlikte ödenecektir.

1-Anlaşma 01.01.2015 yılından itibaren 5 Yıl Geçerlidir.Ödemeler Yıllık Olarak Şubat Ayı Maaşıyla Birlikte Yapılacaktır.

2-Her Yılın Ocak Ayından Sonra Ziraat Bankasına Katılan Kurum çalışanlarının promosyon ödemeleri ay hesabı (475Tl/12=) üzerinden yıl sonuna kadar geçen süre dikkate alınarak bir sonraki ay ödenecektir. 
3-Nakil,emeklilik,memuriyetten istifa,ücretsiz izin,ölüm gibi hallerde görevinden ayrılan çalışanlardan ödenmiş promosyon parasının geri iadesi talep edilemez. 

 Kurumumuz tarafından yapılan Maaş Promosyon Protokolüne dahil olacak Genel Sekreterlikler ve Sağlık Tesislerinin personel listeleri aşamalı olarak her ayın 20’sinde ÇKYS ‘den alınarak Strateji Geliştirme Daire Başkanlığınca Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü’ne iletilecek ve personel banka maaş hesapları açılacaktır. Maaş hesaplarının açıldığı banka şubeleri internet sayfamızda duyurulacaktır. Mutemetlikler, şubelerinden personel maaş hesap bilgilerini edinebilecektir.
       Bu aşamadan sonra, Protokole dahil olan Genel Sekreterlikler ve Sağlık Tesislerine mütemadiyen göreve başlayan personelin (ücretsiz izin, askerlik sonrası dönüş, doğum izni, açıktan atama, tayin gibi sebeplerle) bilgilerinin ekte sunulan formata uygun olarak her hafta Cuma günü saat 16:00’ya kadar zboperasyon@ziraatbank.com.tr  e-posta adresine haftalık olarak toplu bir şekilde Genel Sekreterlik çalışanları için genel sekreterlik mutemetleri, sağlık tesisleri çalışanları için ise sağlık tesislerinin mutemetleritarafından  gönderilmesi gerekmektedir (Sadece protokole dahil olan tesisler ve genel sekreterlikler için geçerlidir). İşe başlayış yapan personel, maaş hesap kartını 6 iş günü sonra ilgili banka şubesinden alabilecektir.
       Genel Sekreterlik merkezlerinin ve Sağlık Tesislerinin ilk maaş döneminde say-2000i Kamu Personel Maaş Sistemi içerisinde banka bilgilerini Ziraat Bankası olarak güncellemeleri ve Personel Maaş Hesap Numaralarını da girmeleri gerekmektedir.
         Konuyla ilgili hassasiyetin gösterilmesi hususunda gereği önemle rica olunur.

Ek-1:  Personel Listesi Formatı

Ek-2:  Banka Maaş Promosyon Protokolü

  1. Personel Listesi FormatıAç İndir

    Banka Maaş Promosyon Protokolü

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2016, 23:16YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER