12 Genel Müdür görevden alındı

12 Genel Müdür görevden alındı

12 Genel Müdür görevden alındı

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDA 2 GENEL MÜDÜR VE TEFTİŞ KURULU BAŞKANI GÖREVDEN ALINDI Karar Sayısı: 2018/120 Kültür ve Turizm Bakanlığı; -Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Kudret ARSLAN, -Telif Hakları Genel Müdürü Dr. Şaban KARATAŞ, -Teftiş Kurulu Başkanı Asim KESER, -I. Hukuk Müşaviri Ahmet Nuri EKİCİ, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü maddesi gereğince başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alınmıştır.

KÜLTÜR BAKANLIĞINDA 5 GENEL MÜDÜR VE 2 GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ATAMASI YAPILDI Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğüne 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Murat GÜRÜL atanmıştır. Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Yatırım ve işletmeler Genel Müdürlüğüne 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Murat DEMİRÖREN atanmıştır. Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Telif Hakları Genel Müdürlüğüne 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Dr. Hurşit Ziya TAŞKENT atanmıştır. Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Teftiş Kurulu Başkanlığına 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ekrem DİLER atanmıştır. Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğüne 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Murat KARAHAN atanmıştır. Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğüne 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğinceMustafa KURT atanmıştır. Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan I. Hukuk Müşavirliğine 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Metin DEDE atanmıştır. Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Levent KIRCAN atanmıştır. Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Tanıtma Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Nurpınar TENTE ÖDEMİŞ atanmıştır.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINDA 10 GENEL MÜDÜR GÖREVDEN ALINDITarım ve Orman Bakanlığı; -Devlet Su İşleri Genel Müdürü Murat ACU, -Meteoroloji Genel Müdürü İsmail GÜNEŞ, -Hayvancılık Genel Müdürü Muhittin EYİMAYA, -Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Dr. Durali KOÇAK, -Tarım Reformu Genel Müdürü Abdullah Burak KESER, -Su Yönetimi Genel Müdürü Bülent SELEK, -Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Mehmet Mustafa GÖZÜKARA, -Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin TAŞ, -Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı İsmail KEMALOĞLU, -Tarım İşletmeleri Genel Müdürü İsmail ŞANLI, başka bir göreve atanmak üzere 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü maddesi gereğince bu görevlerinden alınmıştır.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINDA YAPILAN ATAMALAR

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mevlüt AYDIN atanmıştır. Meteoroloji Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Volkan Mutlu COŞKUN atanmıştır. Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Hayvancılık Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Zekeriyya ERDURMUŞ atanmıştır. Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Tarım Reformu Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Hasan ÖZLÜ atanmıştır. Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Su Yönetimi Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Bilal DİKMEN atanmıştır. Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Yusuf KANDAZOGLU atanmıştır. Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ahmet GÜLDAL atanmıştır. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ayşe Ayşin IŞIKGECE atanmıştır. Et ve Süt Kurumu Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Osman UZUN atanmıştır. Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Fuat Fikret AKTAŞ atanmıştır. Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Avrupa Birliği ve Dış ilişkiler Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Aylin ÇAĞLAYAN ÖZCAN atanmıştır. Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Rehberlik ve Teftiş Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Süleyman DEĞERLİ atanmıştır. Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan I. Hukuk Müşavirliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Dursun KELKİT atanmıştır. Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince İsa SERTKAYA atanmıştır. Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Şeker Dairesi Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mehmet HASDEMİR atanmıştır. Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ecmel ERCAN atanmıştır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER