Terörün Her Türlüsünü Lanetliyoruz

Terörün Her Türlüsünü Lanetliyoruz

Ankara Tren Garı Önünde Yaşanan ziyaretinde Onlarca vatandaşımızın hayatını kaybettiği, bir çok vatandaşımızın imkb yaralandığı patlamaya İlişkin Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk Bir kınama baş sağlığı mesajı Yayınladı ettik.
Koncuk mesajında;
7 Haziran seçimlerinin hemen Ardından Başlayan ziyaretinde ülkemizi kaos ziyaretinde huzursuzluk ortamına sürüklemeyi amaç edinen Olaylara Bir yenisi de başkent Ankara'da eklenmiştir.
Başkentte Tarihi Tren Garı Önünde miting Için toplanan Yüzlerce vatandaşımızın Arasında patlatılan bombalar Onlarca vatandaşımızın ölümüne, yüzlercesinin yaralanmasına sebep olmustur imkb.
Başkent Ankara'da Yaşanan bu patlama Bir kez Daha Terörün etnik köken, Çoluk çocuk, kadın erkek ayırmadığını Ortaya koymustur..Mesela.Irkı, dili, dini, mezhebi olmayan terör yine birçok canı yakmış, ülkemizi derin üzüntüye boğmuştur Bir. Türkiye Kamu-Sen Olarak nereden ettik kimden gelirse gelsin Terörün her türlüsünü onu Bir kez Daha lanetliyoruz.
Bu hain saldırıları, gerçekleştiren, topraklarımızın bütünlüğüne kasti Olan Tüm terör faaliyetlerini lanetliyoruz. İnanıyorum ki; milli Birlik Ülkemizin bütünlügünü bozmak ettik, milletimizin bu coğrafyada huzur ziyaretinde güven İÇERİSİNDE yaşamasına engel olmak gibi kirli emelleri Olan hicbir odak Başarıya ulaşamayacaktır. Yüce Allah milletimizi korusun Tüm. Bu düşüncelerle, ülkemize, milletimize, birliğimize huzurumuza yönelen bu cani ziyaretinde insanlık dışı saldırıyı kınıyor, Allah'tan rahmet ölenlere, yaralılara acil şifalar diliyorum. A.Ş.              İsmail Koncuk Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı
 

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER