''SAYDES AKLANDI''

''SAYDES AKLANDI''

  İÇİŞLERİ BAKANLIĞININ DENETLEME KARARI “SAYDES AKLANDI”

Kısa adı SAYDES olan Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı İçişleri Bakanlığı Denetleme Raporunu açıkladı.

Genel Merkezi Ankara’da bulunan SAYDES, İçişleri Bakanlığı’na bağlı müfettişlerce gerçekleştirilen 17 Haziran tarihinden günümüze kadar süren denetleme işlemlerinin uzun sürdüğünü ve tamamlandığını; bu zaman diliminde kurum evrak ve değerli belgelerinin ayrıntılarıyla ele alındığını belirterek “çok şükür incelik ve hassasiyetle tüm evraklarımızda şeffaf olduğumuzu; önce kurumumuzu asılsız beyanları ile itham eden, yatırımları speküle eden, sağlıkçılara faydadan uzak yalan beyanları ile ayartan zihniyete, sonrasında tüm bu süreçte bize inanan ve güvenen değerli üyelerimize armağan ediyoruz. SAYDES devletin en üst kurumlarınca AKLANMIŞTIR.”

Genel başkan Kürşad Emre ÖĞRETMEK sosyal medya hesaplarından ve SAYDES web sitesinden  açıklama yayınladı;“Kıymetli camiamız; son 401 günün 272 gününde kurumumuz idari ve adli olarak denetlenmiş ve incelenmiştir. Bu işlemlerden dolayı sizlere layık olduğunuz hizmeti veremedik. Azalan üye memnuniyetini tekrar yükseltmek ve sizlere hakettiğiniz hizmeti vermek üzere tüm birimlerimizi, projelerimizi ve hizmetlerimizi hızlı bir şekilde güncelleyecek ve daha etkin hale getireceğiz.Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

SAYDES TEŞKİLAT MENSUPLARI ADINA
GENEL BAŞKAN
KÜRŞAD EMRE ÖĞRETMEK

“Değerli camiamız; 


          Geçen yıl ağustos ayında hakkımızda atılmaya başlanan ve 1 yıl boyunca atılmaya devam edilen iftiralar ve asılsız ithamlar nedeniyle yapılan,

          -    20.09.2014 tarihinde başlayıp 3 gün süren idari denetimden,
          -    19.10.2014 te başlayıp 25 gün süren İç Disiplin incelemesinden,
          -    29.12.2014 tarihinde başlayıp 47 gün süren Ankara Valiliği idari denetlemesinden,
          -    Değişik zamanlarda yapılan ve haftalar, aylar süren 6 adet adli savcılık incelemesinden,
          -    24.09.2015 tarihinde yapılan iç denetim faaliyetinden,
 
          -       ve nihayet 17 Haziran 2015 tarihinde başlayıp bugün sonuçlanan İçişleri Bakanlığı Denetiminden AKLANARAK çıktık. SAYDES e güvenen herkese teşekkür ederiz. 


          BU KURUM SAĞLIK CALIŞANLARININDIR. BU KURUMDA ŞEHİT ÇOCUĞUNUN, YETİMİN, ÖKSÜZÜN HAKKI VARDIR. ALLAH SAYDES İ HEP AYAKTA HEP DİMDİK TUTSUN İNŞALLAH” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2015, 20:54YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER