Bonus Kart sahiplerine Total’den 35 TL’lik Bonus

Bonus Kart sahiplerine Total’den 35 TL’lik Bonus

Bonus Kart sahiplerine Total’den 35 TL’lik Bonus
 

Bonus kart sahipleri, akaryakıt alışverişlerinde de kazançlı çıkıyor. Garanti Bonus kredi kartlarına sahipseniz Total’den yapacağınız akaryakıt harcamalarından para puan kazanabilirsiniz.

Bonus’un cazip akaryakıt kampanyası dahilinde, Bonus Kredi kartınızla Total istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 75 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarınızda 30 TL bonus fırsatı sizi bekliyor.

Kampanyaya tek bir SMS veya dokunuşla katılmak mümkün. Bunun için Total’deki ilk harcamanızdan önce Total yazıp 3340’a SMS göndermeniz veya BonusFlaş uygulamasında kampanyayı seçip “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız yeterli. Kampanyaya SMS yoluyla katıldığınızda 30 TL, BonusFlaş ile 35 TL bonus kazanırsınız.

Kampanyadan kazandığınız Bonuslar, üye TOTAL istasyonlarında 20-29 Şubat 2016 tarihleri arasında kullanılabiliyor. Kampanyaya dahil Bonus kredi kartları ile yaptığınız harcamalarda ise indirim elde edebiliyorsunuz.

Ayrı günlerde tek seferde 4 defa 75 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarınızda uygulanacak kampanya 1 Ocak ile 15 Şubat tarihleri arasındaki alışverişlerinizde geçerli olacak.  Aynı gün içerisinde birden fazla 75 TL ve üzeri akaryakıt alımlarınızda ise ilk harcamanız esas alınacak.

Kampanyadan Bonus, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç Paracard, diğer banka Bonus kartları, Bonus Business ve Easy kart sahipleri yararlanabilmektedir.

Garanti Bonus kart sahipleri "TOTAL" yazıp 3340'a, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, Burgan Bonus sahipleri 8222'ye ,Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, ABank Bonus sahipleri 4055'e SMS göndererek kampanyaya katılabilir.

Sizin de Bonus kredi kartınız varsa, Total’den indirimli ve avantajlı alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bonus’un kampanyalarıyla olduğu kadar cazip olanaklarıyla da kullanıcılarını memnun ediyor.

Bonus, ekstre atlatma, işlem taksitlendirme, nakit avans gibi hizmetleriyle her türlü ihtiyacınıza karşılık veriyor. Dönem borcunuzun fazla geleceğini düşünüyorsanız, ekstreniz kesilmeden işlemlerinizi taksitlendirerek alışverişlerinizi daha uzun sürede ödeme fırsatı bulabilirsiniz. Böylece hem ekstreniz daha az gelir, hem de borçlarınızı daha rahat bir şekilde ödemiş olursunuz.

Bonus kredi kartı kampanyaları ve çeşitli hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için www.bonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER